Kaitse oma käsi Sundãri käteõliga!

Kui üldse midagi positiivset viiruste leviku juures leida, siis see, et oluliselt on paranenud meie hügieen ja eelkõige väljendub see sagedases kätepesus. Tundub justkui elementaarne, sest kes meist ei oleks kuulnud lapsepõlvest saati korrutatud tõde – pese käis! Seetõttu on hea meel näha, et sellest, kuidas käsi õigesti pesta, räägitakse praegu palju ja see on tõesti üks oluline ja samas lihtne viis, kuidas end nakatumise eest hoida.


Siiski, nagu paljudel asjadel siin elus, on ka sagedasel kätepesul oma kõrvalmõjud, sest tihe kokkupuude vee, seebi ning desinfitseerimisvahenditega mõjub kätele äärmisel kuivatavalt ja kare ning katkine nahk on mikroobidele veelgi vastuvõtlikum.
Niisiis on oluline pärast kätepesu, milles raames lisaks mustusele, pestakse maha ka nahka kaitsev kiht, nahka uuesti niisutada ja kaitsta. Kuna kätekreemid sügavale naha sisse ei imenud, on neist suurem kasu kuni järgmise pesuni.

Seepärast soovitame kasutada õli, sest õli oma tekstuurilt läheb oluliselt sügavamale naha sisse, niisutades lisaks nahapinnale ka sügavamaid kihte.

Sundãri Lotuse ja Neemipuu käteõlid, milles on kasutatud 14 erinevat taimset õli ja ekstrakti, niisutavad intensiivselt ja toidavad sügavalt, sest õli läheb alati sügavamale naha sisse kui niisutav kreem, mis tihti jätab üksnes pehme pealiskihi. Nii Lotose kui Neemipuu käteõli väike rullikuga pudel on hügieeniline, mugav doseerida ning mahub ka väikseimasse käekotti. Õli imendub koheselt ning ei jäta käsi ebameeldivalt kleepuvaks.

Oluline on ka välja tuua, et Sundãri Lotuse ja Neemipuu käteõli koostis on kõrgekvaliteetne ja puhas ning ei sisada GMO-sid, parabeene, silikoone, ei loomadel testitud, ei sisalda sünteetilisi lõhna- ega värvaineid, alkoholi ega mineraalõlisid.


Sundãri käteõlid leiad SIIT


Pista Sundãri käteõli endale käekotti, pese ja niisuta käsi ja mis peamine – ole terve!
Sinu Sundãri!

KONTAKT

Sundãri

Vita Hem OÜ
Telefon: + 372 50 54 163
E-post: britte@sundari.ee

Kasutusõigus © 2023 Sundari

Ostukorv

0
image/svg+xml

Tooteid ei ole korvis

Jätka ostlemist

Liitu meie uudiskirjaga!

Kõik uudiskirjaga liitujad saavad ka ühekordse -10% sooduskoodi.