E-POE KASUTAMISE TINGIMUSED

 1. Müügitingimused kehtivad ostmisel sundari.ee veebipoes.
 2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad sundari.ee veebipoest Toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
 3. Vita Hem OÜ jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Muudatustest informeeritakse veebipoe sundari.ee lehel.
 1. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik sundari.ee veebipoes toodud hinnad on eurodes ning sisaldavad käibemaksu 20% (alates 01.01.2024 22%)
 2. Ostudele lisandub transporditasu vastavalt valitud tarneviisile ja asukohale. Kättetoimetamise tasu kuvatakse tellimuse vormistamisel.
 3. Vita Hem OÜ-l on õigus teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebipoe sundari.ee veebilehel.
 4. Toodete saadavus võib jooksvalt ja ette teatamata muutuda. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest Ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.
 1. Ostu sooritamiseks lisage toode ostukorvi ja vormistage tellimus täites kõik vajalikud andmeväljad. Täitke andmed tähelepanelikult, sest esitatud andmete õigsusest sõltub toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.
 2. Valige toodete sobiv kättetoimetamise viis ja maksumus. Kaupu tarnitakse Eesti, Soome, Läti ja Leedu Vabariiki.
 3. Toodete kohaletoimetamine pakiautomaatidesse Eesti piires on tasuta alates 100€ suurusest ostust ning Soome alates 150€ suurusest ostust.
 4. Tasuge ostu eest läbi järgnevate makseviiside:
 • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay
 • NB: Pangalingiga tasumisel vajutage kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.
 • Google Pay ja Apple Pay
 • Krediitkaardid
 1. Makseid vahendab Montonio Finance UAB. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Montonio Finance UAB turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
 2. Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance UAB.
 3. Vita Hem OÜ veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel E−R 9:00−17:00.
 4. Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 24 tunni möödudes alates tellimuse vormistamisest.
 5. Vita Hem OÜ postitab tooted peale arve tasumist.
 6. Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Vita Hem OÜ pangakontole.
 1. Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib Vita Hem OÜ tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele Omniva, Itella Smartpost või DPD.
 2. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest, Soome 2-5 tööpäeva jooksul.
 3. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.
 4. Juhul, kui saadetis mingil põhjusel viibib, lepib Vita Hem OÜ Ostjaga kokku sobiva tarneaja.
 5. Vita Hem OÜ ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Vita Hem OÜ ei saanud mõjutada ega ette näha.
 1. Vita Hem OÜ veebipoest ostetud Toodetele kehtib alates kauba kättesaamisest 14-päevane tagastamisõigus. Juhul kui e-poest tellitud Toode Ostjale ei sobi, võib ta selle põhjendusi esitamata tagastada, välja arvatud järgmistel juhtudel:

Taganemisõigus ei kohaldu, kui Ostjaks on juriidiline isik.

Taganemistähtaeg lõppeb 14 päeva möödumisel alates päevast, mil Ostja või Ostja nimetatud kolmas isik, kes ei ole Vita Hem OÜ logistikapartner, on saanud Tooted füüsiliselt enda valdusesse.

Taganemisõigus puudub juhul, kui Ostjale on tarnitud suletud pakendis Tooted, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning mis on pärast kohaletoimetamist avatud (kosmeetikatooted jms).

 1. Kauba tagastamiseks tuleb Ostjal esitada Kauba ostust taganemise avaldus vabas vormis e-posti aadressile info@sundari.ee või alltoodud tagastamisvormil hiljemalt 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.
 2. Vita Hem OÜ tagastab Ostjale tagastatava Toote maksumuse viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel alates päevast, mil Vita Hem OÜ saab teada Ostja otsusest Toode tagastada.
 3. Kauba tagastamise kulud kannab Ostja, välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv kaup ei vasta tellitule (nt. vale toode või defektiga toode).
 4. Ostja peab Toote Vita Hem OÜ -le tagastama viivitamata, kuid hiljemalt 14 päeva möödumisel päevast, mil ta teatas Vita Hem OÜ -le Toote tagastamise soovist. Toote saab tagastada Omniva, SmartPost ja DPD pakiautomaatide kaudu.
 5. Vita Hem OÜ -l on õigus keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni Vita Hem OÜ on tagastatava Toote tagasi saanud või Ostja on esitanud Vita Hem OÜ -le tõendid, et ta on Toote tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
 1. Vita Hem OÜ vastutab Ostjale müüdud Toote lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel Ostjale. Sellest esimese ühe kuu jooksul asja üleandmisest Ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Vita Hem OÜ kohustus.
 2. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt 2 kuu jooksul Vita Hem OÜ poole, saates e-kirja aadressile info@sundari.ee. Kirjas palume märkida tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus koos fotoga, mis fikseerib puuduse esinemise.
 3. Kui Vita Hem OÜ veebipoest ostetud kaubal on puudused, parandab või asendab Vita Hem OÜ puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Vita Hem OÜ Ostjale müügilepinguga kaasnenud tasud.
 4. Vita Hem OÜ ei vastuta Ostja süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena.
 5. Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Ostjaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.
 6. Kui Vita Hem OÜ on keeldunud Ostja kaebust lahendamast või Ostja pole nõus Vita Hem OÜ pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Ostja esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.

Vita Hem OÜ ei vastuta tekkinud kahju või Toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või Toote kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Vita Hem OÜ ei saanud mõjutada või ette näha.

 1. Vita Hem OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ning kasutab Ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse täitmiseks ning kauba Ostjale saatmiseks. Vita Hem OÜ edastab isikuandmed maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance UAB ning veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kaup kohale toimetada.
  2. Töödeldavad isikuandmed on Ostja nimi, aadress, e-posti aadress, mobiiltelefoni number ja tarbimiseelistused.
  3. Vita Hem OÜ saadab Ostjale uudiskirju ning pakkumisi Ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui Ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.
  4. Ostjal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks. Eelnimetatud isikuandmete kasutamise nõusolekut ei saa tagasi võtta tagasiulatuvalt.
  5. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse, samuti puudub ka Vita Hem OÜ veebipoel neile juurdepääs.

KONTAKT

Sundãri

Vita Hem OÜ
Telefon: + 372 50 54 163
E-post: britte@sundari.ee

Kasutusõigus © 2023 Sundari

Ostukorv

1

Vahesumma: 59,00 

Vaata ostukorviMaksma

Liitu meie uudiskirjaga!

Kõik uudiskirjaga liitujad saavad ka ühekordse -10% sooduskoodi.